Susitikimas su žvejais

Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas susitiko su žvejų mėgėjų klubo ,,Šventupys“ valdybos nariais Pauliumi Ratkevičiumi, Vytautu Zubovu ir Andriumi Dumskiu, Akmenės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininku Jonu Isajevu. Susitikime taip pat dalyvavo Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotojas Svajūnas Vilkas.

Susirinkę žvejybos entuziastai merą informavo, kad viešojoje erdvėje pasirodžius informacijai apie planuojamą tvarkyti Menčių maudyklos aplinką, Akmenės rajono žvejai labai apsidžiaugė, tačiau taip pat išreiškė poreikį tvarkomoje maudykloje įrengti patogiai prieinamą valčių prieplauką ir tinkamą pavėsinę. Meras žvejus užtikrino, kad įgyvendinant projektą bus atsižvelgta į išsakytus poreikius.

Antrojoje susitikimo dalyje mūsų žvejai išreiškė susirūpinimą rajone eksploatuojamomis hidroelektrinėmis. Meras pritarė siūlymui birželio mėnesio pradžioje organizuoti bendrą susitikimą su hidroelektrinių savininkais, Savivaldybės atstovais bei gamtos apsaugos specialistais. Susitikimo tikslas būtų suderinti verslininkų poreikius, užtikrinant, kad vandens lygis rajono vandens telkiniuose būtų tinkamai kontroliuojamas, nesudarant neigiamos įtakos žuvų populiacijai. Taip pat diskutuota, kad reikėtų susirūpinti ir tinkamai informuoti  motorinių vandens transporto priemonių turėtojus, kad jie besinaudodami savo valtimis nesužalotų ir nepakenktų žuvims jų neršimo laikotarpiu.

 

Savivaldybės mero patarėjas Tomas Martinaitis

šaltinis: http://akmene.lt/go.php/lit/Susitikimas-su-zvejais

Facebook