Svetimu 8000 eurų „Vikingų loto“ laimėjimu sutuoktiniai iš Naujosios Akmenės džiaugėsi neilgai

qBirželio 8-osios vakarą, Naujojoje Akmenėje, Nepriklausomybės al., į parduotuvę užėjęs vietos gyventojas (gimęs 1954 m.) sužinojo, kad vienas iš dviejų patikrinti atneštų loterijos „Vikingų loto“ bilietų yra laimingas. Kadangi piniginis prizas siekė daugiau nei 150 eurų, laimėtojui buvo pasiūlyta kreiptis į loterijos organizatorius, kurie ir išmokės prizą. Džiugi žinia, atrodo, turėjo laimingai ir pasibaigti, tačiau šį kartą įvykiai pasisuko visai kita linkme.

Laimėtojui palikus parduotuvę, laimingą loterijos bilietą patikrinusi pardavėja (gimusi 1992 m.) informacija apie vyriškio laimėjimą pasidalijo su savo vyru (gimęs 1990 m.). Sutuoktiniams operatyviai surezgus planą, jau kitą dieną moteris mynė laimėtojo namų durų slenkstį. Apgaulės būdu iš Naujosios Akmenės gyventojo pavykus išvilioti laimingą „Vikingų loto“ bilietą, jau po keleto dienų, policijai žinomi sutuoktiniai asmeninėje banko sąskaitoje sulaukė papildymo – išmokėto svetimo 8000 eurų laimėjimo.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnams sužinojus apie apgautą vyrą, imtasi veiksmų, nusikalstamai veikai atskleisti. Pradėjus ikiteisminį tyrimą pagal LR BK str. 182 (Sukčiavimas), išsiaiškinta, kad laimėjimą pasisavinusi pora svetimus pinigus leido be gailesčio. Vos gavę laimėjimą, įtariamieji apmokėjo turimą skolą, nusipirko televizorių bei apie 4000 eurų kainuojantį automobilį „Mercedes Benz“. Pareigūnams išnarpliojus sukčiavimo atvejį, įtariamųjų banko sąskaitoje buvo likę vos 1000 eurų.

Visi įsigyti daiktai iš asmenų paimti, ikiteisminio tyrimo vykdymo metu įšaldyti ir banko sąskaitoje buvę pinigai. Įtariamiesiems gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Aušra Blaževičienė

Tel.: (8 444) 72416, 8 633 93303, el. p.: ausra.blazeviciene@policija.lt

 

Facebook