Rekordinis skaičius futbolininkų

 

uAkmenės rajono sporto centras įgyvendindamas projektą „Akmenės rajono sporto plėtojimas“ finansuojamą Akmenės rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto veiklos rėmimo programos birželio 21 d. pradėjo vykdyti futbolo pirmenybes „ VASAROS LYGA 2017“, kuriose žaidžiama penki prieš penkis, 2 kėlinius po 30 min.

Į sporto centro kvietimą burti ir registruoti futbolo komandas atsiliepė net 7 komandos iš Akmenės rajono ir viena jungtinė iš Rubos ir Aucės (Latvija). Džiugu, kad šiam, pasaulyje populiariausiam sportui, neabejingos ir mūsų rajono įmonės bei valstybinio sektoriaus įstaigos. uuuPirmenybėse dalyvauja AB „Akmenės cementas“, UAB „Avastata“, Akmenės rajono policijos komisariato, KASP prisikėlimo apygardos 6 – osios rinktinės Naujosios Akmenės 609 lengvosios pėstininkų kuopos, Automobilių sporto klubo „Extempas“, Akmenės rajono savivaldybės, Ventos miesto ir kaimyninės Latvijos Rubos ir Aucės suburtos futbolo komandos.

Pirmojo turo varžybos centriniame Naujosios Akmenės stadione buvo sužaistos birželio 21 dieną, todėl tą dieną futbolo stadione vienu metu kamuolį spardė apie 100 šio gražaus sporto mėgėjų.

Komandų nariai įvairiausių profesijų ir pomėgių žmonės, įstaigų vadovai ir darbuotojai, todėl ne veltui sakoma, kad sportas yra ne tik priemonė sveikatos gerinimui, bet ir puiki bendravimo forma tiesianti draugystės tiltus.

 

 

Akmenės rajono sporto centro informacija

Facebook