Visureigio ekipažui įteikta mero taurė

Vakar Naujosios Akmenės kartodrome pradėtos kelias dienas truksiančios bekelės varžybos, į kurias suvažiavo 25 visureigių ekipažai. Savivaldybės mero Vitalijaus Mitrofanovo taurė įteikta pirmojo ruožo varžybų laimėtojams – vilniečių Ramūno Baltramonaičio ir Rimvydo Rimšos ekipažui, su „Land Rover Range Rover“ beveik kilometro ilgio trasą įveikusiems per 1 min. 16,13 sek. Antri liko „Isuzu Vehi Cross“ vairavę molėtiškiai Vaidotas Paškevičius su Dariumi Danusu, tą pačią distanciją nuvažiavę per 1 min. 16,31 sek, o trečiąją vietą, į priekį parleidę tik abu „Sport“ klasės atstovus, iškovojo „Tourism“ klasėje rungtyniaujantys pernykščiai čempionai, vilniečiai Ovidijus Ercius su Arūnu Juzėnu, vairuojantys „Jeep Grand Cherokee“ visureigį ir trasoje sugaišę 1 min. 16,78 sek. „Labai glausti prologo varžybų rezultatai, besiskiriantys tik sekundės dalimis, rodo, jog jėgos – apylygės, tad kova 4×4 perimetre bus kaip niekad aštri ir įdomi“, – įteikęs taurę nugalėtojams sakė Savivaldybės meras V. Mitrofanovas.

xx

Šiandienos ankstų rytą lenktynininkai išlėkė tęsti varžybų: iš viso jiems reikės įveikti per 2000 kilometrų ilgio palei šalies valstybinę sieną besidriekiantį bekelės 4×4 perimetro maratoną, už vairo praleisti apie 60 valandų. Pasak Lietuvos automobilių sporto federacijos 4×4 komiteto pirmininko ir šių varžybų organizatoriaus Gedimino Grigaičio, tai bus Lietuvos automobilių „Rally Raid“ čempionato ir taurės, kurias rengia VšĮ „Bekelės fiesta“, antrojo, sudėtingiausio organizatoriams ir sunkiausio dalyviams, etapo varžybos.

 

Parengė Savivaldybės administracijos ryšių su žiniasklaida specialistė Jolanta Šiurkuvienė

 

Nuotraukos Zitos Stanislauskienės ir Jolantos Šiurkuvienės

 

Nuotraukose: Savivaldybės mero Vitalijaus Mitrofanovo taurė įteikta pirmojo ruožo varžybų laimėtojams – vilniečių Ramūno Baltramonaičio ir Rimvydo Rimšos ekipažui.

Atvykę rungtis ekipažai Naujosios Akmenės miesto centre prieš varžybų atidarymą išrikiavo įspūdingų visureigių eilę.

Facebook